Wie doet wat? 2017-06-27T17:27:52+00:00

Waar vind je ons?Locatie:

De Kiem
Julianaweg 91
2691 GC ‘s-Gravenzande

Wie doet wat?

Kernteam
Predikant Henk Zeeman 06-53853510 henkzeeman@icloud.com
Communicatie & Projecten Berrie de Mik Diaken communicatie@denieuwerank.nl
Gemeente Opbouw Dineke van der Meer Ouderling 0174-243082 dineke.vandermeer@kabelfoon.net
Jeugd en Jongerenwerk Peter van der Sar Ouderling 0174-440630 jeugdenjongerenwerk@denieuwerank.nl
Jeugd en Jongerenwerk Arjan van Oosten Diaken 0174-418633 jeugdenjongerenwerk@denieuwerank.nl
De Nieuwe Rank in actie Danny Vos Diaken 06-47183114 dnrinactie@denieuwerank.nl
Vieringen Eelco Hordijk Ouderling 0174-418564 vieringen@denieuwerank.nl
Kerkrentmeester Klaas Vogel
André Prins
Ouderling 0174-418668
06-12261332
k.vogel@filternet.nl
andre@prins-online.nl
Diaconie PG ’s Gravenzande Wico van Dam Diaken 06-21129045 wicovandam@gmail.com
Secretariaat Arjan Vermeer
Amaril 13
2691HW ‘s-Gravenzande
Ouderling 06-21814083 secretariaat@denieuwerank.nl
info@denieuwerank.nl
Coördinatoren:
PR/Website Rianne de Zeeuw-Heus website@denieuwerank.nl
pr@denieuwerank.nl
Diensten Gerdy van Erven gerdy_langenberg@hotmail.com
Pastoraat Ingrid Bor omziennaarelkaar@denieuwerank.nl
Preekvoorziening en
Rouw en Trouwdiensten
Aafke Sonneveld
René Sonneveld
0174-440331 aafke@familieberichteninuwregio.nl
rene@sonneveldadministratieservice.nl
De kopij voor nieuwsbrief Ria van der Sar kopij@denieuwerank.nl
Vorming en Toerusting Aafke Sonneveld 0174-440331 cursus@denieuwerank.nl
Zang- en dienstleiders  vacature
Opbouwploeg Guido Brunt gbrunt@kabelfoon.nl
De band Jos en Mirjam Leerdam band-muziek@denieuwerank.nl
De beamergroep René Sonneveld beamer@denieuwerank.nl
Gebedswerk Elly van der Sar evandersar@hetnet.nl
Promiseland Magda Leerdam kinderwerk@denieuwerank.nl
Rise and Shine Jan van den Berg 06-33042779 riseandshine@denieuwerank.nl
Kinderwerk 0 tot 4 jaar Margreet vd Ende kinderoppas@denieuwerank.nl
Welkom en Nazorg Ellen Prins nazorg-welkom@denieuwerank.nl
Kringen Nico en Marja Heus
Lijda Hordijk
0174-418564 thuiskringen@denieuwerank.nl
Koffieteam Alexandra Boers boersaad1@gmail.com
Financiën en ledenadministratie Pieter Maas
Raad van Europastraat 38
2694 DB ’s-Gravenzande
ledenadministratie@denieuwerank.nl