Wie doet wat? 2017-11-24T19:59:21+00:00

Waar vind je ons?Locatie:

De Kiem
Julianaweg 91
2691 GC ‘s-Gravenzande

Wie doet wat?

Kernteam
Predikant Henk Zeeman 06-53853510 Predikant@denieuwerank.nl
Communicatie & Projecten Berrie de Mik Diaken communicatie@denieuwerank.nl
Gemeente Opbouw Dineke van der Meer Ouderling 0174-243082 gemeenteopbouw@denieuwerank.nl
Jeugd en Jongerenwerk Peter van der Sar Ouderling 0174-440630 jeugdenjongerenwerk@denieuwerank.nl
Jeugd en Jongerenwerk Arjan van Oosten Diaken 0174-418633 jeugdenjongerenwerk@denieuwerank.nl
De Nieuwe Rank in actie Danny Vos Diaken 06-47183114 dnrinactie@denieuwerank.nl
Vieringen Eelco Hordijk Ouderling 0174-418564 vieringen@denieuwerank.nl
Kerkrentmeester Klaas Vogel
André Prins
Ouderling 0174-418668
06-12261332
Kerkrentmeester@denieuwerank.nl
Diaconie PG ’s Gravenzande Wico van Dam Diaken 06-21129045 Diaconie@denieuwerank.nl
Secretariaat Arjan Vermeer
Amaril 13
2691HW ‘s-Gravenzande
Ouderling 06-21814083 secretariaat@denieuwerank.nl
Coördinatoren:
PR/Website Rianne de Zeeuw-Heus website@denieuwerank.nl
pr@denieuwerank.nl
Diensten Gerdy van Erven Diensten@denieuwerank.nl
Pastoraat Ingrid Bor omziennaarelkaar@denieuwerank.nl
Preekvoorziening en
Rouw en Trouwdiensten
Aafke Sonneveld
René Sonneveld
0174-440331 Specialediensten@denieuwerank.nl
De kopij voor nieuwsbrief Ria van der Sar kopij@denieuwerank.nl
Vorming en Toerusting Aafke Sonneveld 0174-440331 cursus@denieuwerank.nl
Zang- en dienstleiders  vacature
Opbouwploeg Guido Brunt Opbouwploeg@denieuwerank.nl
De band Jos en Mirjam Leerdam band-muziek@denieuwerank.nl
De beamergroep René Sonneveld beamer@denieuwerank.nl
Gebedswerk Elly van der Sar Gebedswerk@denieuwerank.nl
Promiseland Magda Leerdam kinderwerk@denieuwerank.nl
Rise and Shine Jan van den Berg 06-33042779 riseandshine@denieuwerank.nl
Kinderwerk 0 tot 4 jaar Margreet vd Ende kinderoppas@denieuwerank.nl
Welkom en Nazorg Ellen Prins nazorg-welkom@denieuwerank.nl
Kringen Nico en Marja Heus
Lijda Hordijk
0174-418564 thuiskringen@denieuwerank.nl
Koffieteam Alexandra Boers Koffieteam@denieuwerank.nl
Financiën en ledenadministratie Pieter Maas
Raad van Europastraat 38
2694 DB ’s-Gravenzande
ledenadministratie@denieuwerank.nl