30 oktober | Gebedsuur rondom Halloween
In de nacht van 31 oktober op 1 november is het weer zover: halloween. Vaak wordt het gezien als het feest van de duisternis. Maar als christen mag je weten dat Jezus de duisternis overwonnen heeft en dat wij daarom het feest van het Licht en het Leven mogen vieren.
Wellicht zijn er bij jullie in de straat buren die hun huizen versieren met spinrag, vleermuizen, spinnen en nog meer van die griezelige dingen. Halloween wordt door veel mensen als een onschuldig griezelfeestje beschouwt. We weten echter dat achter dit griezelfeest een hele nare werkelijkheid schuil gaat. De bijbel leert ons dat we niet vechten tegen mensen, maar tegen machten en krachten die de wereld willen beheersen. We vechten tegen de leiders van de duisternis.
Omdat wij geloven dat Jezus het licht van deze wereld is en dat als wij Hem volgen, we niet in de duisternis wandelen, organiseren we op vrijdagavond 30 oktober van 19.00 – 20.00 uur een gebedsuur. Terwijl de kinderen een gezellige ‘glow in the dark party’ hebben, willen wij dit uur met elkaar God groot maken. Hem prijzen om wie Hij is, Hem danken dat Hij met ons is en bidden voor onze kinderen, tieners en onze omgeving voor bescherming.
We zien elkaar in de Beatrixzaal om 19.00 uur.