Zondag 12 juli | Geert van ’t Veer | Samen leren Jezus volgen: De vrijblijvendheid voorbij
Dit jaar ontdekken we met elkaar wat het betekent dat Jezus ons uitnodigt om Hem te volgen. Alles is daarbij op uitnodiging; niemand wordt door Hem verplicht.
Maar Jezus is ook duidelijk dat als je ingaat op die uitnodiging, dat het je alles kan kosten. Het is niet vrijblijvend en daarom moedigt Jezus ook aan om eerst de kosten te berekenen. Een boodschap die we vaak niet graag horen. En tegelijk belooft Jezus dat wie zijn leven verliest (overgeeft aan Hem), juist het echte leven ontvangt. Wat betekent dat voor ons vandaag? Wat vraagt dit van jou en mij?
Samen ontdekken we dat het volgen van Jezus goed nieuws is en hoop en vrijheid geeft. We zien uit naar een mooie ochtend vol ontmoetingen met God en met elkaar en je bent van harte welkom om dit met ons mee te vieren! Vanaf 10:00 uur in De Kiem of online via: www.denieuwerank.nl/livestream.